Skupinová terapia

Smútok, stres, chaotický denný režim, hnev a strach, to všetko dočasne vyrieši dobré jedlo alebo aspoň maškrta. Nachvíľu uvoľní napätie. Prídu pocity viny a nasleduje depresia a to najmä pri pohľade do zrkadla. Možno hnev zajedáte čipsami, nedostatok lásky dopĺňate rôznymi druhmi koláčov, krémov a šľahačkou. Možno toto nie je o vás, len neviete presne určiť, kde sú hranice vášho tela bez ohľadu nato koľko vážite.

Máte sa radi?  Prijímate sa ako hodnotného človeka? Je možné vystúpiť z kolotoča zlých pocitov a zúfalého hľadania uspokojenia. Nájsť stabilitu a pokoj v smere rozvoja svojej osobnosti. Z teoretických poznatkov a psychologickej praxe s ľudskou psychikou ponúkame program na zníženie nadváhy, ktorá je následkom vnútornej nepohody, stresu, pocitu prázdna a depresie. Treba brať do úvahy, že sú ľudia s nadváhou, ktorí sú spokojní, prijímajú sa a nič by na svojom vzhľade nezmenili. Majú svoju prirodzenú, geneticky podmienenú váhu. Veď aký by to bol svet bez elegantných korpulentných dám, či vtipných a spokojných ľudí, ktorí majú svoju vlastnú váhovú normu.

Program je určený pre tých nespokojných! Rešpektuje individualitu každej osobnosti, t. j. je šitý na mieru. Neponúka paušálne rady. Môžete zosúladiť telesné pocity s psychickým prežívaním. Pomocou hlboko sugestívnych myšlienok je možné zregenerovať celé telo, uvoľniť napätia, upokojiť sa a ovládnuť svoje strachy. Zážitok v skupine vyvolá pocit spolupatričnosti a zvýši schopnosť komunikovať svoje pocity a myšlienky. Praktické rady, recepty a konkrétne vodítka pomôžu zlepšiť životný štýl a stravovacie návyky. Program je limitovaný pre určitý počet účastníkov, z dôvodu optimálneho priestoru jednotlivca v skupine.  Skupina bude uzavretá, to znamená, že nebude možné, aby niekto do nej zvonku vstúpil, čím bude zachovaná jej intimita.

 

Plán stretnutí:

Kedy:  Priebežne sa možno prihlasovať na tel. č. 0905205109. Skupina bude otvorená podľa dohody s prihlásenými klientami v jarných mesiacoch v poobedných hodinách.
Trvanie: 1x do týždňa 90min. stretnutie 
Cena kurzu:  100 € (8 stretnutí á 90min) 

 

POČET ÚČASTNÍKOV JE LIMITOVANÝ.